↻ Looking for Fin24 United States?
Líbí se Vám tato nabídka? Doporučte nás!

Investice

eToro

S využitím inovativní obchodovací platformy eToro můžete obchodovat a investovat do akcií, kryptoměn, ETF, měn, indexů a komodit. 76 % účtů drobných investorů přichází o peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


Investujte do zajištěných půjček. Vydělávejte v průměru 10 % ročně i více.


Portu je automatizovaná investiční platforma, která kromě skvěle zpracovaného webu láká na skvělý poměr cena/výkon a nízký, údajně jednoprocentní poplatek.


Na budoucnost nestačí spořit. Peníze je potřeba zhodnocovat. S Fondee můžete snadno a přehledně zhodnocovat své uspořené peníze.


Začněte investovat do zajištěných podnikatelských úvěrů. Získáte pevný výnos až 6 % p.a., který je vyplácen měsíčně. Bez poplatků.


TradeStreet

TradeStreet

Mám zájem

Jak Vám aplikace TradeStreet může výrazně pomoci při obchodování i investování & jak k ní můžete získat přístup.


Dluhopisomat

Dluhopisomat

Mám zájem

Hledáte způsob, jak zhodnotit své peníze, eliminovat negativní dopad inflace a být zároveň v klidu, že je o Vaše peníze dobře postaráno? Vyzkoušejte si investici do firemních dluhopisů a zhodnocujte své peníze chytře.


Trading 212 je globální broker se sídlem v Londýně, který umožňuje nejen bezpoplatkové investování do akcií a ETF, ale i obchodování s CFD.


P2P platforma Afranga. Rozhraní platformy je jednoduché, můžeme ho přirovnat k počátkům Mintosu. Platforma je vybavena autoinvestem, investoři tedy mohou nastavit a o vložené prostředky se dále starat jen minimálně. Sekundární trh je také k dispozici a celá platforma funguje pro investory bez poplatků.


Interactive Brokers patří mezi nejstarší společnosti svého druhu. Tento broker je regulovaný u SEC ve Washingtonu a také u ČNB.


Online investice do developerských projektů, které prošly důkladnou investiční analýzou. Nabídka pouze ověřených projektů, kontrola investice v jejím průběhu, splatnost 1 - 3 let.


Indigo: srozumitelné investování pro každého od Patria Finance.


Fixní výnos až 10,5 % p.a. Zajistěte si stabilní příjem díky investici s Investown. Každý den nové investiční projekty, do kterých se můžete zapojit již od 500 Kč. Investujte už od 500 Kč..